seo

pozycjonowanie
sklepu

 • Poprawimy pozycje Twojego sklepu w wyszukiwarce Google
 • Zwiększymy znacząco ruch w Twoim sklepie internetowym

pozycjonowanie sklepu internetowego

Pozycjonowanie sklepu internetowego różni się nieco od pozycjonowania standardowej strony firmowej. Sklepy internetowe zwykle są bardzo rozbudowane, posiadają bardzo dużo podstron, dlatego ich pozycjonowanie w dużo większej mierze opiera się na bardzo dokładnej optymalizacji serwisu oraz bardzo rozbudowanym content marketingu.

Pozycjonowanie sklepów rzadko opiera się o ogólne, popularne frazy kluczowe, najczęściej przy pozycjonowaniu sklepu internetowego trzeba skupić się na frazach tak zwanego „długiego ogona” – najczęściej kilkuwyrazowych frazach opisujących poszczególne produkty lub kategorie produktów.

Pozycjonowanie sklepów internetowych jest naszą specjalnością – lata praktyki pozwoliły nam zdobyć ogromne doświadczenie i opracować własny, skuteczny system promocji sklepów internetowych, łączący cechy pozycjonowania tradycyjnego, pozycjonowania long tail, content marketingu i link buildingu, dzięki któremu znacząco zwiększysz swoją sprzedaż.

Pozycje 1-3 w Google
61%
Pozycje 4-7 w Google
19%
Pozycje 8-10 w Google
9%
Pozycje 11-15 w Google
5%
Pozycje 16-20 w Google
3%

po co pozycjonować sklep?

Podstawowym celem każdego sklepu internetowego jest sprzedaż produktów. I nawet jeżeli sprzedajemy w sklepie bardzo atrakcyjny asortyment w najlepszych cenach na rynku, nie pozyskamy licznych klientów, jeżeli nie zadbamy o reklamę sklepu i nie przyciągniemy do niego odpowiedniego ruchu.

Doskonałym źródłem ruchu w sklepie internetowym jest wyszukiwarka Google, gdyż dzięki niej trafiasz do swoich potencjalnych klientów w momencie gdy aktywnie poszukują Twojego produktu. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu sklepu internetowego możesz zwiększyć swoją widoczność w Google i pozyskiwać nowych klientów zwiększając jednocześnie efektywność wydawanych na reklamę środków finansowych.

Profesjonalnie przeprowadzony audyt SEO Twojego sklepu internetowego, jego kompleksowa optymalizacja, odpowiedni SEO copywriting i content marketing oraz dobry jakościowo link building, pozwolą na znaczące zwiększenie sprzedaży i w konsekwencji wysokości Twoich zysków ze sklepu.

korzyści z pozycjonowania szerokiego

 • Zwiększ widoczność swojego sklepu wśród internautów zainteresowanych Twoją ofertą – dzięki wysokim pozycjom w wyszukiwarce Google na frazy produktowe trafisz do ludzi, których interesuje Twój asortyment
 • Zwiększ ruch dobrej jakości w swoim sklepie internetowym – wyższe pozycje w Google na sprecyzowane zapytania dotyczące produktów przełożą się na wzrost dobrego jakościowo ruchu organicznego z wyszukiwarki
 • Zwiększ liczbę konwersji w swoim sklepie – dzięki ruchowi ze sprecyzowanych zapytań w Google trafiaj do zdecydowanych klientów, gotowych dokonać zakupu
 • Zwiększ stabilność swoich pozycji w Google – pozycjonowanie sklepu, oparte na optymalizacji i dobrej treści, jest znacznie bezpieczniejsze od tradycyjnego pozycjonowania ze względu na mniejszą liczbę linków przychodzących
 • Zwiększ efektywność wydawanych środków na reklamę – dzięki pozycjonowaniu swojego sklepu trafiaj do klientów, którzy aktywnie i świadomie poszukują Twoich produktów i w sieci, dzięki czemu są bardziej skłonni do dokonywania zakupów w Twoim sklepie.

co otrzymujesz w ramach pozycjonowania sklepu w promotree:

 • pełną opiekę techniczną nad sklepem, wliczając w to audyt SEO i optymalizację sklepu
 • profesjonalne usługi SEO copywritingu i content marketingu – zapełnimy Twój sklep unikalnymi i interesującymi opisami produktów i kategorii
 • ciągłe linkowanie Twojego sklepu internetowego z wartościowych źródeł związanych z Twoją branżą
 • ciągły monitoring efektów naszej pracy i pozycji pozycjonowanych fraz
 • pełną analitykę ruchu internetowego w Twoim sklepie
 • opiekę dedykowanego specjalisty SEO, który odpowie na wszystkie pytania na każdym etapie współpracy

pozycjonowanie sklepu w promotree to:

 • DARMOWY audyt SEO sklepu internetowego
 • DARMOWA optymalizacja Twojego sklepu
 • DARMOWY dobór optymalnych fraz kluczowych do pozycjonowania
 • DARMOWE statystyki ruchu w sklepie
 • brak długoterminowych umów – jesteśmy pewni swoich umiejętności, więc nie wiążemy klientów długoterminowymi umowami
 • brak kar umownych – żadnych ukrytych opłat, tylko przejrzyste zasady współpracy

zobacz przykład naszej pracy

Zobacz działania jakie podjęliśmy i efekty tych działań dla internetowego sklepu obuwniczego Ewenementshoes.

proces pozycjonowania sklepu internetowego

onepage-proc-01

01 / KONCEPCJA I DOBÓR FRAZ KLUCZOWYCH

W porozumieniu z klientem przygotujemy zgodną z jego oczekiwaniami koncepcję całego procesu pozycjonowania i dobierzemy odpowiednie frazy kluczowe, które będą pozycjonowane.

onepage-proc-04

02 / AUDYT I OPTYMALIZACJA

Przygotujemy kompleksowy audyt SEO Twojego sklepu internetowego i wprowadzimy w nim niezbędne poprawki optymalizacyjne pod pozycjonowane frazy kluczowe.

onepage-proc-02-1

03 / DZIAŁANIA POZYCJONUJĄCE

Po zoptymalizowaniu Twojego sklepu zgodnie z wytycznymi Google zajmiemy się działaniami pozycjonującymi obejmującymi głównie link building i profesjonalny content marketing.

onepage-proc-03

04 / ANALIZA I RAPORTOWANIE

Po przeprowadzeniu wszystkich naszych działań on-site i off-site  regularnie analizujemy efekty naszej pracy, wprowadzamy poprawki i raportujemy Tobie nasze działania.

pozycjonowanie sklepów w google

Pozycjonowanie sklepu jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej opłacalnych metod promocji Twojego sklepu internetowego w sieci, gdyż daje Ci możliwość dotarcia do potencjalnych klientów dokładnie wtedy, gdy szukają oni sprecyzowanych informacji o Twoim produkcie. Dlatego bardzo ważne jest, aby Twój sklep internetowy znajdował się na wyższych pozycjach w Google niż sklepy Twoich konkurentów. Zajmujemy się pełną obsługą sklepów internetowych naszych klientów w Google, w tym pozycjonowaniem lokalnym, pozycjonowaniem stron oraz pozycjonowaniem long tail. Sprawdź szczegóły naszej oferty:

Pozycjonowanie long tail

Wypozycjonujemy Twoją stronę na dużą ilość mniej popularnych fraz, co zagwarantuje duży wzrost ruchu na Twojej stronie

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google na wybrane przez Ciebie frazy lokalne - zwiększymy ruch na Twojej stronie internetowej

Pozycjonowanie lokalne

Wypozycjonujemy Twoją stronę w Google na frazy lokalne, związane z obszarem Twojej działalności

new_google

Sprawdź co może dać ci pozycjonowanie sklepu!