reklama w
social media

  • Zbudujemy społeczność wokół Twojej usługi/produktu
  • Promocja w serwisach takich jak Instagram, Twitter, LinkedIn czy Pinterest
Social Media tło

zasięg w social media

W dzisiejszych czasach social media to nieodłączna część promocji każdej firmy. Umiejętna kampania w mediach społecznościowych może zwiększyć świadomość marki, pozyskać nowych klientów a nawet otworzyć Twój biznes na zupełnie nowy rynek. Pomożemy Ci zaprojektować i przeprowadzić taką kampanię bez zbędnego ryzyka i podpisywania długoterminowych umów.

Social media są doskonałym miejscem w którym możecie zaprezentować Wasze usługi potencjalnym klientom. Serwisy takie jak Instagram, Twitter, Snapchat czy LinkedIn budują coraz większe zasięgi wśród internautów i są doskonałą bazą do budowania relacji z ludźmi zainteresowanymi Waszymi usługami i produktami.

Nawet jeśli Twoja firma nie zajmuje się sprzedażą przez internet, media społecznościowe mogą być istotnym punktem jej rozwoju. To miejsce, gdzie klienci poznają Twoją markę, zapytają o dostępne usługi i produkty oraz ocenią Twoją ofertę.

reklama na instagramie

Instagram to fotograficzny serwis społecznościowy w którym każdy może zamieszczać dowolne zdjęcia i filmy, edytować je i dodawać do nich różne filtry.
Od niedawna serwis ten umożliwia umieszczanie reklam i przeprowadzanie w jego obrębie kampanii reklamowych. Reklama na Instagramie będzie się pojawiać w aktualnościach użytkowników, zaraz obok zdjęć i filmów udostępnionych przez ich znajomych oraz inne, obserwowane przez nich konta na Instagramie.
Zgłoś się do nas a pomożemy Ci przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową na Instagramie – dobierzemy odpowiednie cele oraz grupy docelowe, stworzymy przykuwające uwagę reklamy graficzne.

logo instagram
twitter_logo

promocja  na twitterze

Twitter to mikroblogowy serwis społecznosciowy pozwalający pisać krótkie, 140 znakowe wiadomości. Serwis ten należy do najpopularniejszych serwisów social media na świecie, szczególnie popularny stał się wśród celebrytów, polityków, sportowców i popularnych firm, którym pozwala wysyłać krótkie komunikaty do swoich fanów.
Do niedawna opcje reklamowe były na Twitterze mocno ograniczone, od niedawna jednak każdy może reklamować się w tym serwisie.
Zaufaj naszym specjalistom i pozwól nam stworzyć dla Ciebie profesjonalną i skuteczną kampanię reklamową na Twitterze!

promocja w linkedin

LinkedIn jest serwisem społecznościowym, który pełni kluczową rolę w relacjach biznesowych. Nazywany jest 'firmowym Facebookiem’ – pełni funkcje komplementarną do rozrywkowego profilu Facebooka. Jeszcze jakiś czas temu postrzegany był jedynie jako platforma, na której znaleźć można pracę lub pracownika do firmy. Obecnie, szczególnie po przejęciu serwisu przez Microsoft, stanowi również świetne medium do promocji samej firmy, przede wszystkim w branży B2B.

linkedin_logo
pinterest_logo

reklama w pinterest

Pinterest to serwis społecznościowy używany przede wszystkim jako agregator inspiracji. Nazwa wywodzi się ze słów: „pin” (przypiąć) i „interest” (zainteresowania). Zamieszczane materiały można dowolnie segregować tematycznie i podzielić się z innymi użytkownikami. Obserwatorzy mogą je polubić, a także przypiąć na swoich tablicach. Pinterest sprawdza się szczególnie w branżach kreatywnych, w których bardzo kluczowy i decydujący o powodzeniu jest wizualny aspekt działalności i wysoki stopień efektowności.
Napisz lub zadzwoń do nas a pomożemy Ci stworzyć i prowadzić przykuwający uwagę profil w serwisie Pinterest. Zaufaj naszym specjalistom!