pozycjonowanie
stron

 • Poprawimy pozycje Twojej strony w Google
 • Zwiększymy ruch na Twojej stronie internetowej
seo

czym jest pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie strony w wyszukiwarce internetowej  to szereg działań, które mają na celu podniesienie pozycji serwisu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania dla wybranych słów i wyrażeń kluczowych, co prowadzi do znacznego zwiększenia liczby odwiedzin na stronie.

Prawie 90% internautów kończy szukanie informacji na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google, dlatego tak ważne jest, żeby znaleźć się w top10 wyników dla danej frazy.

Na pozycjonowanie strony w Google składają się czynności wykonywane na stronie (on-site), jak i poza nią (off-site). Do czynności wykonywanych na stronie zaliczamy optymalizację (SEO – Search Engine Optimalization) strony pod wyszukiwarkę Google oraz SEO copywriting i content marketing. Natomiast czynności off-site to przede wszystkim link building (zdobywanie wartościowych linków kierujących do naszej witryny).

Pozycje 1-3 w Google
61%
Pozycje 4-7 w Google
19%
Pozycje 8-10 w Google
9%
Pozycje 11-15 w Google
5%
Pozycje 16-20 w Google
3%

po co pozycjonować stronę?

Liczba internautów w Polsce przekracza już 25 milionów, i ciągle rośnie. Prawie 97% internautów zagląda regularnie do wyszukiwarki Google w celu znalezienia przydatnych informacji, produktów i usług, w tym tych oferowanych przez Twoją firmę. Na popularnych witrynach internetowych nawet 85% ruchu pochodzi z wyszukiwarki Google. Wszystko to sprawia, że pozycjonowanie strony w Google jest doskonałym sposobem na dotarcie do nowych osób i pozyskanie nowych klientów.

Wysokie pozycje Twojej strony w Google przekładają się na znacznie większy ruch na stronie, co z kolei prowadzi do większego zainteresowania Twoimi produktami lub usługami i w konsekwencji do zwiększenia sprzedaży.

Dzięki pozycjonowaniu możesz zaprezentować swoją ofertę osobom, które w danym momencie szukają Twojego produktu lub usługi – dzięki temu, w odróżnieniu od innych form reklamy, nie tracisz pieniędzy na promowanie się wśród osób, które Twoją ofertą nie są zainteresowane.

Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że liczba internautów w Polsce ciągle rośnie, a sami internauci to w większości osoby młode, które coraz więcej produktów i usług zamawiają przez internet. Oznacza to, że korzyści z obecności Twojej witryny w Google będą się ciągle zwiększać. Obecnie już nawet co trzeci klient firm działających również w internecie jest pozyskiwany online.

Pozycjonowanie strony w Google ma również bardzo duże znaczenie wizerunkowe. Wyprzedzenie bezpośredniej konkurencji w wynikach wyszukiwania Google pozwala budować wizerunek dużej, stabilnej i przede wszystkim lepszej marki.

korzyści z pozycjonowania

 • Zwiększ rozpoznawalność swojej marki – dzięki wysokim pozycjom w wyszukiwarce Google zwiększ rozpoznawalność swojej firmy i docieraj do nowych osób
 • Zwiększ ruch na swojej stronie internetowej – wyższe pozycje w wyszukiwarce Google przekładają się na znaczący wzrost ruchu organicznego z wyszukiwarki
 • Zwiększ sprzedaż swoich produktów/usług – większy ruch na Twojej stronie internetowej oznacza większą szansę na zdobycie nowych klientów i konwersje zakupowe
 • Wyprzedzisz swoją konkurencję – zdobycie wyższych pozycji zwiększa prestiż Twojej firmy i pozwala uzyskać wizerunkową przewagę nad konkurencją
 • Zwiększ efektywność wydawanych środków na reklamę – dzięki pozycjonowaniu trafiaj do klientów, którzy aktywnie poszukują Twoich produktów i usług w internecie, dzięki czemu są bardziej skłonni do dokonywania konwersji w Twojej witrynie internetowej.

co otrzymujesz pozycjonując stronę w promotree:

 • pełną opiekę techniczną nad stroną, wliczając w to audyt SEO i optymalizację strony
 • profesjonalne usługi SEO copywritingu i content marketingu – zapełnimy Twoją stronę unikalną i interesującą treścią
 • ciągłe linkowanie Twojej strony z wartościowych źródeł związanych z Twoją branżą
 • ciągły monitoring efektów naszej pracy i pozycji pozycjonowanych fraz
 • pełną analitykę ruchu internetowego na Twojej stronie
 • wsparcie dedykowanego specjalisty SEO, który odpowie na wszystkie pytania na każdym etapie współpracy

pozycjonowanie strony internetowej z promotree to:

 • DARMOWY audyt SEO
 • DARMOWA optymalizacja Twojej strony
 • DARMOWY dobór optymalnych fraz kluczowych
 • DARMOWE statystyki ruchu
 • najniższe ceny na rynku
 • brak długoterminowych umów – jesteśmy pewni swoich umiejętności, więc nie wiążemy klientów długoterminowymi umowami
 • brak kar umownych – żadnych ukrytych opłat, tylko przejrzyste zasady współpracy

zobacz przykład naszej pracy

Zobacz działania jakie podjęliśmy i efekty tych działań dla internetowego sklepu obuwniczego Ewenementshoes.

proces pozycjonowania

onepage-proc-01

01 / KONCEPCJA I DOBÓR FRAZ KLUCZOWYCH

W porozumieniu z klientem przygotujemy zgodną z jego oczekiwaniami koncepcję całego procesu pozycjonowania i dobierzemy odpowiednie frazy kluczowe, które będą pozycjonowane.

onepage-proc-04

02 / AUDYT I OPTYMALIZACJA

Przygotujemy kompleksowy audyt SEO Twojej strony internetowej i wprowadzimy na niej niezbędne poprawki optymalizacyjne pod pozycjonowane frazy kluczowe.

onepage-proc-02-1

03 / DZIAŁANIA POZYCJONUJĄCE

Po zoptymalizowaniu Twojej strony zgodnie z wytycznymi Google zajmiemy się działaniami pozycjonującymi obejmującymi głównie link building i elementy content marketingu.

onepage-proc-03

04 / ANALIZA I RAPORTOWANIE

Po przeprowadzeniu wszystkich naszych działań on-site i off-site  regularnie analizujemy efekty naszej pracy, wprowadzamy poprawki i raportujemy Tobie nasze działania.

pozycjonowanie stron w google

Pozycjonowanie to jeden z najskuteczniejszych sposobów promocji w internecie, gdyż pozwala Ci dotrzeć do potencjalnego klienta dokładnie w momencie, gdy szuka on informacji o Twoim produkcie/usłudze. Dlatego bardzo ważne jest, aby Twoja strona internetowa była wyżej w Google niż strony Twojej konkurencji. Zajmujemy się kompleksową obsługą stron naszych klientów w Google, w tym pozycjonowaniem long tail, pozycjonowaniem lokalnym oraz pozycjonowaniem sklepów internetowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty:

Pozycjonowanie sklepów

Pomożemy Ci wypromować Twój sklep internetowy w Google. Zwiększymy ruch organiczny w Twoim sklepie

Pozycjonowanie lokalne

Wypozycjonujemy Twoją stronę w Google na frazy lokalne, związane z obszarem Twojej działalności

Pozycjonowanie long tail

Wypozycjonujemy Twoją stronę na dużą ilość mniej popularnych fraz, co zagwarantuje duży wzrost ruchu na Twojej stronie

new_google

Sprawdź co może dać ci pozycjonowanie w google!